شیشه اتومبیل برند سیتروئن

مجموعه محصولات شیشه اتومبیل برند سیتروئن را میتوانید اینجا ببینید و سفارش بدهید با ما تماس بگیرید 

سیتروئن به راحتی و نرمی معروف است

شرکت سیتروئن یکی از شرکت های بزرگ فرانسوی در سال 1919 توسط آندره سیتروئن تاسیس گردیو و بعد از 8 سال به عنوان بزرگترین خودرو ساز اروپا و چهارمین خودرو ساز جهان تبدیل شد . در واقع سیتروئناز ابتدا هیچ علاقه ای به تولید اتومبیل نداشت و بیشتر در صنایع دیگر فهالیت داشت وئلی کم کم و با ملاقات باآقای فورد و همکاری با آنها با دنیای اتومبیل آشنا شد

شیشه اتومبیل سیتروئن

انواع سیتروئن وارد شده در  ایران  دارای مدل های زانتیا , سی 5 قدیم, سی 5 نیو , سی 3  هستند .

شیشه های سیتروئن نسبت به سال تولیدشان دارای آپشن های مناسب و قابل قبولی هستند مثلا شیشه جلو خودرو زانتیا دارای سنسور نور وباران وهمچنین خاصیت فتوکرومیک میباشد که رنگی متمایل به بنفش است که جهت از بین بردن  اشعه ی آفتاب میباشد .

در مدل سی 5 قدیم و نیو شیشه ی جلو این خودرو ها نیز دارای سنسور نور و باران و شیشه ی سولار گیرین که ضد اشعه ی UV آفتاب است میباشند .

در مدل سی 5 نیو شیشه ی عقب این خودرو دارای قوسی خاص است که شیشه به سمت داخل خودرو است که این قوس خاص باعث شده تا کارخانه های تولید شیشه های خودرو با تکنولوژی بالا بتوانند این شیشه را تولید کنند وهمچنین در سیتروئن سی 3 به علاوه آپشن نور و باران آپشن رادار بین خطوط و تابلوخوان را هم داراست .

قیمت شیشه های سیتروئن زانتیا : در چند سال اخیر شیشه های این خودرو در داخل کشور تولید میشوند و دارای کیفیت خوبی می باشند که بر روی خط تولید زانتیا هستند که دارا قیمت مقرون به صرفه نیز هستند .

شیشه های سی 5 قدیم و سی 5 نیو فقط شامل شیشه های اصلی و نمونه ی چینی با کیفیت بالا و مشابه اصلی هستند و در سیتروئن سی 3 هم فقط نمونه ی چینی آن در بازار موجود است .

با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم . لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .